Telefonní číslo do konce života

Jeden základní bod "pseudo svobody" je nemít paušál. Telefonní číslo už patří k životu jako mít ruku. Dá se bez něj žít, ale bez je život složitější. 

Hlavní argument u lidí, kteří nepouživájí moc telefon na telefonování je, že pokud se jim ztratí telefon nebo zníčí simkarta, tak si ji nwechají u paušálu udělat novou, ale u předplacenné přijdou o telefonní číslo. To není pravda. Pokud máte  ICCID simkarty a a přihlašovací údaje do mujkaktus.cz, tak to půjde hned.

 

  První krok je si pořídit náhradní simkartu. Tu pořídíte zadarmo na Naše SIMky - mujkaktus.cz

 

 ICCID neboli to dlouhé číslo na simkartě si někam zapíšete a i přihlašovací údaje. A až jednou budete chtít změnit simkartu, tak se přihlásíte se do mujkaktus a dáte výměna sim. A postačí jen původní ICCID a údaje z nové nepoužité simkarty.

 

Ke dni 23.06.2023 neznám lepšího operátora na to, aby člověk měl simkartu stále aktivní a stálo to málo. Dokonce i počítají jen sekundy volání. K tomu máte možnost si nabít dvakrát do měsíce kredit za polovíční cenu. 

 

 

 Jediná obava je, že virtuální operátor mujkaktus může zkrachovat, protože má hodně nízké ceny. Počítá volání po sekundách. Stačí si nabít jen 50 Kč a máte funkční simkartu na rok.  Podle mně je mujkaktus ideální pro lidi co moc nevolají a pro děti.